Upute za spajanje na mobilnu mrežu (za učenike 1., 5. i 7. razreda)

« Veljača 2020 »

Terenska nastava učenika nižih razreda u Zagreb i Park prirode Medvednica
Autor: MARICA KARDAŠ, 11. 10. 2019.

Učenici od 1. do 4. razreda matične škole i područnih razrednih odjela išli su 9. listopada, 2019. na terensku nastavu u Zagreb.

Po dolasku u Zagreb pogledali su lutkarsku kazališnu predstavu Mačak u čizmama, a zatim se autobusima uputili prema PP Medvednica. Autobus ih je dovezao do kraja Zelene magistrale, a dalje su nastavili pješice kroz šumu do Planinarskog doma Glavica.

Nakon kraćeg odmora i osvježenja podijelili su se u dvije skupine i krenuli u nove avanture. Jedna grupa se uputila u razgledavanje špilje Veternica i pronalazak šišmiša, dok je druga grupa uživala u natjecateljskim igrama na obližnjem proplanku u šumi. Nakon završenih aktivnosti grupe su se zamijenile.

Nakon poludnevnog boravka u šumi  na svježem zraku u različitim aktivnostima, pomalo umorni, ali puni dojmova vratili su se pred školu u kasnim poslijepodnevnim satima.