Upute za spajanje na mobilnu mrežu (za učenike 1., 5. i 7. razreda)

« Veljača 2020 »

Učitelj engleskog u Briselu
Autor: TOMISLAV PAVLOVIĆ, 30. 1. 2020.

Učitelj engleskog jezika, Tomislav Pavlović, u Briselu je sudjelovao u međunarodnoj aktivnosti  Future Erasmus and European Solidarity Corps Stakeholder Event“   koja se održavala od 28. do 29. siječnja.

Tijekom jednog i pol dana više od 600 sudionika imalo je priliku iskusiti kombinaciju plenarnih i tematskih rasprava usredotočenih na glavne aktivnosti Erasmus + i Europskog programa solidarnog korpusa, osvrnuvši se na dosadašnja dostignuća i dajući prijedloge za poboljšanje u novom programu koji započinje 2021. godine.

Bilo je dovoljno mogućnosti za pružanje doprinosa i preciznog prilagođavanja mehanizama potpore i tehničkih aspekata vođenja projekta. Uz radne sesije, nudile su se mogućnosti umrežavanja i kulturne aktivnosti kako bi se dopunio dnevni red i olakšala razmjena među dionicima.

Sudionici iz cijele Europe predstavljale su pojedinačne sudionike, trenere, stručnjake, kreatore politika, nacionalne agencije i organizacije aktivne u području obrazovanja, osposobljavanja, mladih i sporta.

Sudjelovanje u ovom dgađaju omogućila je Agencija za mobilnost i programe EU. Kontakte stvorene u dvodnevnom događanju učitelj će iskoristiti u budućim projektima škole.