Upute za spajanje na mobilnu mrežu (za učenike 1., 5. i 7. razreda)

« Veljača 2020 »

Žongleri

Glazbeni kutak

Info kutak

Učenice mentorice
Autor: SANDRA CVETIĆ, 13. 6. 2019.

Učenice 8.a razreda, Nina Kesak, Nikol Obranović, Maja Morena Lidmila i Sara Jakopović osmislile su i održale radionice na satovima razrednika ostalih razreda predmetne nastave o Odvajanju i zbrinjavanju otpada. Koristile su različite digitalne alate za izradu kviza, prezentaciju, prikupljanje informacija te prikazivanje podataka. Učenici su pozitivno reagirali i spremno prihvatili rad na satu koji su učenice pripremile.

Učenice mentorice
Autor: SANDRA CVETIĆ, 13. 6. 2019.

Raspored dovoza i odvoza učenika