Upute za spajanje na mobilnu mrežu (za učenike 1., 5. i 7. razreda)

« Veljača 2020 »

Žongleri

Glazbeni kutak

Info kutak

Besplatni udžbenici i radne bilježnice
Autor: DAMIR BELAVIĆ, 18. 8. 2019.

Poštovani roditelji,

Uskoro će kraj ljetnim praznicima, a samim time počinju i brige oko nabave udžbenika i svega drugoga što će trebati vašem školarcu.

Za sve učenike OŠ Ludina,  a koja je i iduće nastavne godine u eksperimentalnoj provedbi programa „Škola za život“, svi udžbenici su besplatni zahvaljujući osiguravanju sredstava iz Ministarstva.

Za ostale potrebne  materijale kao što su radne bilježnice, nastavni listići i sl., financijska sredstva osigurana su kroz rebalans proračuna Općine Velika Ludina.

Jedini roditeljski trošak bit će za nabavu likovne mape, a o čemu ćete se dogovoriti s učiteljem likovne kulture.

Uživajte dalje nesmetano sa svojim školarcima do 9. rujna kada počinje redovita nastava.

Ravnateljica Škole
Sonja Pribolšan-Pongračić

Besplatni udžbenici i radne bilježnice
Autor: DAMIR BELAVIĆ, 18. 8. 2019.

Poštovani roditelji,

Ravnateljica Škole
Sonja Pribolšan-Pongračić

Raspored dovoza i odvoza učenika