« Rujan 2020 »

Glazbeni kutak

Info kutak

Maturalac
Autor: SANDRA CVETIĆ, 3. 10. 2019.

Osmaši su sa svojim razrednicima bili na maturalnom putovanju od 31.8. do 3.9.2019. Na putovanju su posjetili Etnoland Dalmati u Pakovom selu u kojem su prilikom živopisnog obilaska upoznali život ljudi dalmatiskog zaleđa otprije stotinjak godina. Vozili su se brodom od Resorta Medena u Segetu Donjem u kojem su bili smješteni do Trogira, obišli Trogir i Split gdje us upoznali najzanimljivije i najznačajnije građevine navedenih gradova te posjetili Muzej zlata i srebra u Zadru.

Najzanimljivije im je ipak bilo baviti se sportskim aktivnostima s animatorima u Resortu Medena, od vožnje kanuima, bicikliranja, gađanja lukom i strijelom, skakanja u Aquaparku, igranja nogometa, rukometa i odbojke na pijesku do team buildinga. I naravno, nezaobilazni disco na kraju svakog dana uz nove ljubavi....

Raspored dovoza i odvoza učenika