« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Učenici 4. razreda te učenica Ella Elizabeta Pavlović iz 6.b razreda OŠ Ludina virtualno sudjeluju u programu Susreta Đaka glazbenjaka 2021. godine. Učenici četvrtog razreda pjevaju i sviraju pjesmu You are my sunshine a učenica Ella pjeva pjesmu Mama. Učenike je pripremila učiteljica glazbene kulture Pina Žilić.
Premijera se održava u ponedjeljak 31.5. u 11 sati na YouTube kojem možete pristupiti putem poveznice: https://youtu.be/uww_hoXL93k
U ovom posebnom izdanju sudjeluju djeca i mladi iz 20 osnovnih škola, jednog kulturno-umjetničkog društva te dvije srednje škole! U 29 izvedbi okupilo se više od 300 djece i mladih iz cijele Hrvatske.
1. Domaćin – OŠ „Ljubo Babić“ Jastrebarsko
„La musica di notte“ i „Bijeli jelen“
Izvođači: Pjevački zbor starijeg uzrasta i učenici 4. A razreda
Klavirska pratnja: Elizabeta Skobe
Voditelj: Maja Kraljev
2. OŠ Nikole Tesle Zagreb
„Jabuko, jabučice“ i „Himna zadrugara“
Izvođači: Mali zbor 3. A razreda
Voditelj: Marijana Kovačić
3. KUD Pokuplje
„Chiken Dance Song“, „Kiki pjesma”, „Mi smo djeca vesela“, „Mali bratec Ivo“
Izvođači: najmlađi članovi KUD-a
Voditelj: Jasminka Podlejan
4. OŠ Ludina, Velika Ludina
„You Are My Sunshine“ i „Mama“
Izvođači: učenici 4. razreda i učenica 6. B razreda- Ella Elizabeta Pavlović
Voditelj: Pina Žilić
5. OŠ Pokupsko
„Rastanak na Kupi“
Izvođači: Tamburaška skupina
Voditelj: Marijo Ožaković
„Jerusalema“
Izvođači: Plesna skupina
Voditelj: Jasminka Podlejan
6. OŠ Marina Držića Zagreb
„Za koronu mjesta nema“
Izvođači: MD Trio
Voditelj: Katarina Kalajžić Golac
7. OŠ Zorke Sever Popovača, PŠ Osekovo
„Do, Re, Mi“
Izvođači: učenici 4. razreda
Voditelj: Pina Žilić
8. KUD Pokuplje
„Kupom plovi lađica“ i „Okreni se moje kolo malo“
Izvođači: Dječja skupina i Tamburaška skupina
Voditelji: Jasminka Podlejan i Marijo Ožaković
9. OŠ Ivan Goran Kovačić, Gora, Petrinja
„Svi smo uz vas“
Izvođači: učenici 6. A razreda
Voditelj: Maja Ostojić
10. OŠ Jože Šurana Višnjan, PŠ Kaštelir
„Naranča“
Izvođači: učenici 4. razreda
Voditelj: Tina Pajdaš
11. OŠ Jože Šurana Višnjan, PŠ Vižinada
„Mi smo pirati“
Izvođači: učenici 4. razreda
Voditelj: Tina Pajdaš
12. OŠ Ravne njive-Neslanovac, Split
„Dođi“, „Postoji jedan“, „Do, Re, Mi“
Izvođači: duet - Mihaela Bulat i Mihaela Vrdoljak i učenici 4. razreda
Voditelj: Zlatka Bakotić
13. OŠ Sesvete
„Volim osmijeh tvoj“
Izvođači: Petra Cesar, Franka Čorak, Sofia Galir, Ana Jukić, Viktoria Perić, Karla Žličar, Kiara Žličar
Crtači: Kristina Đurđević, Antea Kovačević, Dora Kušić, Viktoria Perić, Kiara Žličar
Voditelj: Katarina Seletković
14. OŠ „Grigor Vitez“ Sveti Ivan Žabno
„Licitar“
Izvođači: Tamburaška skupina OŠ „Grigor Vitez“
Voditelj: Višnjica Radić
15. OŠ „Grigor Vitez“ Sveti Ivan Žabno
„You Are The Reason“
Izvođač: Petra Anjoš
Voditelj: Višnjica Radić
16. OŠ Stanovi Zadar
„Hvalospjev ljubavi“
Izvođači: učenici 4. razreda
Voditelj: Magdalena Miočić
17. OŠ Stanovi Zadar
„You Raise Me Up“
Izvođači: učenici 6. razreda
Voditelj: Magdalena Miočić
18. OŠ Kalnik
„Ja sam za ples“
Izvođači: učenici 3. razreda
Voditelj: Ivana Šiković
19. OŠ Ljudevita Modeca Križevci
„Family Addams“
Izvođači: 5. A razred
Voditelj: Sandra Poštić
20. OŠ Ljudevita Modeca Križevci
„Everybody Needs Somebody“
Izvođači: učenici 6. D razreda
Voditelj: Sandra Poštić
21. OŠ Sesvetski Kraljevec
„Rock-razgibavanje“
Izvođači: Vokalna skupina
Voditelj: Mirta Stublić
22. OŠ Josipa Račića, Srednjaci, Zagreb
„Dani“
Izvođači: učenici 4. C razreda
Voditelj: Matea Petrić
23. OŠ Josipa Račića, Srednjaci, Zagreb
„Sing, Sing, Sing“
Izvođači: učenici 6. B razreda
Voditelj: Matea Petrić
24. OŠ Sveti Petar Orehovec
„Macarena“
Izvođači: učenici 5. razreda
Voditelj: Ivana Šiković
25. OŠ „Braća Seljan“ Karlovac
„Kroz nas se može promijeniti svijet“
Izvođači: učenici 5. A razreda
Voditelj: Ema Ulemek
26. OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica
ZbrKu i Ruždjakov Ubu
Voditelj: Mladen Ergić
27. OŠ Čazma
„Let It Be“
Izvođač: Mijo Pušeljić
Voditelj: Nikolina Brajković
28. Srednja škola Glina
„Drunken Sailor“
Izvođači: Vokalna skupina Srednje škole Glina
Voditelj: Marijo Ožaković
29. Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
„Bohemian Rhapsody“
Izvođači: Poetikon
Voditelj: Damir Rodiger