Upute za spajanje na mobilnu mrežu (za učenike 1., 5. i 7. razreda)

« Veljača 2020 »

Velika Ludina

Nastava

Rad u matičnoj školi organiziran je u dvije smjene, s izmjenom turnusa.  A turnus čine učenici  V-VIII. raz., a B turnus učenici od I.- IV. raz.

Prva smjena u oba turnusa redovitom nastavom započinje u 7:45,  a zbog pomanjkanja učioničkoga prostora dio izborne nastave, dopunske i dodatne nastave održava se 0./7. sat. Prva smjena B turnusa završava najkasnije iza 5. sata (učenici razredne nastave), a prva smjena A-turnusa (predmetna nastava) s ostalim oblicima neposrednoga rada može trajati samo iznimno do kraja 8. nastavnog sata.

Druga smjena u B turnusu s redovitom nastavom započinje u 14:00, a završava nakon 5. sata neposrednim oblicima rada. A-turnus s  redovitom nastavom započinje u 13:30, a dio aktivnosti u neposrednome radu za oba turnusa odvija se 0/7. sat. Dio preostalih aktivnosti za A-turnus završava samo iznimno nakon 8. sata.

Izborna nastava Informatike i Vjeronauka uklopljena je dijelom u raspored sati s redovitom nastavom, budući je pohađaju svi učenici, a izborna nastava Njemačkoga jezika organizirana je iza redovite nastave.

Nastava u svim PO  odvija se samo u jednoj smjeni, koja započinje s redovitom nastavom u 7:45. Ostali oblici neposrednoga rada traju do 5. sata.