preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ludina

Login
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Online nastava

TABLETI
 
Tableti u našoj školi

 
Upute za spajanje na mobilnu mrežu (za učenike koji imaju karticu) - Youtube video

 
Prezentacija o tabletima za roditeljski sastanak

Pretražite knjižnicu

Naš logo

 

E-dnevnik

 

Prijavi zlostavljanje na internetu

 

Portal za škole

e-knjiznica.carnet.hr

Online enciklopedija

 

Kalendar
« Ožujak 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Školski kalendar

Kriteriji ocjenjivanja

 

Vremenik

 

Dokumenti

Krovna mapa za ovu stranicu nije postavljena, pa nema dokumenata za prikaz.



Tko sve radi u našoj školi?

 

 

   ravnateljica

   Sonja Pribolšan Pongračić

   tajnica

   Ljiljana Ovčar

   pedagog

   Ivana Poleto Hodžić

   knjižničar

   Dejan Šiptar

   računovođa

   Katarina Uremović

   učitelji razredne nastave

   Blaženka Stuparić

   Marina Perak

   Marica Kardaš

   Nikolina Požar

   Tanja Petters Stanić

   Marija Potnar

   Marijana Rešetar

   Ivana Pavlović

   Josip Gredelj

   Josipa Luketić

   Igor Žilić

   Marko Klarić

   

   učitelji hrvatskog jezika

 

   Dinko Husadžić

   Andrijana Mihaljević

   učitelji matematike

   Damir Belavić

   Diana Lendvaj

   učitelji engleskog jezika

   Tea Dolenčić

   Valerija Stipetić

   Tomislav Pavlović

   učitelj njemačkog jezika

   Ivana Čipor

   učitelj fizike

   Darko Brnada

   Pavica Belavić

   učitelj prirode i biologije

   Sandra Cvetić

   učitelj tehničke kulture

   Darko Brnada

   učitelji kemije

   Metka Mareković

   Mario Škrljac

   Tatjana Jozefčik

   učitelj geografije

   Nikola Balaško

   učitelji povijesti

   Nikola Balaško

   Sunčana Pomahač Gak

   učitelj glazbene kulture

   Pina Žilić

   učitelj likovne kulture

   Alen Miler

   učitelj tjelesne i zdravstvene kulture

   Tomislav Tomac

   vjeroučitelji

   Berta Kustura

   Renata Sučić

   Anamarija Babić

   učitelj informatike

   Matija Krmek

   Valentina Havoić

   tehničko osoblje

   Josip Pirša

   Dubravka Kamenščak

   Renata Biočić

   Dubravka Benković

   Višnja Gosarić

   Gordana Stanić

   Mara Bolešić

   Ivana Lom

   Biserka Gorički

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



preskoči na navigaciju